با سلام

امیدواریم که از مطالب این وبگاه استفاده کرده باشید

این وبگاه در جهت خدمت به عزاداران حسینی و اطلاع رسانی ایجاد شده است.

این پایگاه به صورت شخصی ایجاد شده وتحت هیچ نهادی ونظارتی نمیباشد و در بر دارنده مطالب عکسها فیلم ها و صداهای ویژه و اخبار ویژه ماه عزاداری و ایام محرم در شهرستان خوانسار  میباشد.

در این پایگاه با همکاری دوستان مسولین ومحبان ولایت و انجمن مطالب واخبار ویژه از برگزاری مراسم ها ی عزاداری،اسامی مداحان و ساعت و برنامه مجالس عزاداری،اسامی مساجد وحسینیه ها وتکیه ها،اسامی سالن ها وبرگزاری سفره ابی عبدالله،عکسها و فیلم ها وصداهای ویژه ضبط شده توسط ما را به صورت کامل اطلاع رسانی خواهیم کرد.

توجه داشته باشید که مطالب قرار گرفته در این سایت هیچ ارزش قانونی دارا نمیباشد و قابل استناد نیست

چنانچه کسی از دوستان مسولین صاحبان اثر و عموم ... از قرار گرفتن تصاویر خود ویا فیلم ها و لینکهای و ... در این سایت مشکلی داشت ویا شکایتی داشت در قسمت ارتباط با مسول سایت جهت برداشتن یا تعمیر مطالب اقدام کنید

امید است که با عنایت خدای متعال مانیز در این امر صواب و پاداشی را کسب کنیم و در جهت خدمت به عزاداران محترم حسینی ومهمانان حسینی که جهت شرکت در این مراسم به این شهرستان مراجعه کردند گامی بزرگ را برداشته باشیم.

از شما خواستاریم که ما را با نظرات خود راهنمایی کنید.

و در آخر باتشکر که این وبگاه را انتخاب نمودید.
وبگاه الزهرا

جمعی از خادمان امام حسین علیه السلامتاریخ : پنج‌شنبه 3 مهر‌ماه سال 1393 | 00:57 | چاپ | نویسنده: h.s | نظرات (0) (1 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.